Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15923
Stary 29.05.2024, 21:31
Lechia jest chyba jedyną drużyną, poza Wisłą, która tak budowała zespół w I lidze. Przy czym w Lechii myśleli kompetencjami i o ekstraklasie, a u nas przywieźli wagon Hiszpanów jak z Pogoni Ptaka.
Odpowiedz cytując