nero napisał(a):

|
Jest mi naprawdę przykro, że tak wielu z Was nie potrafi tego co napisałem dostrzec.
|
Nie wiem czy wielu. Jest tu kilku odpornych na jakąkolwiek wiedzę „brawoszefów”. Jest kliku majaczących o „sukcesach w innej dziedzinie”, ale większość z tego co ja widzę zaczęła już łapać na czym to polega.
Przy czym wiele osób rozpaczliwie usiłuje relatywizować ten matrix i wyszukiwać choćby minimalne pozytywy. Zresztą Ty również relatywizujesz pisząc o 40 mln niepokrytej straty. Pisałem tu o tym, że tam jest jeszcze schowane 80 mln kosztów w poczekalni i to już jest „kreatywna księgowość”.
Czyli tak naprawdę tej straty niepokrytej to jest 120 mln. Sto dwadzieścia milionów! I to jest prawda futbolu

Ale oczywiście znalazł się relatywizujący kolega MaLk z wywodami, że przecież nie wiadomo co i jak, który czeka na opublikowanie nowatorskiego systemu który te 80 baniek miał kosztować i już wkrótce pozamiata globalny rynek AI.
Jak to w końcu jebnie to wszyscy relatywizujący będą mieli niezłego kaca.
A tak przy okazji to nie wiem czy zauważyliście, że Jarosław od miesięcy nie publikuje nic o żadnych nawet fejkowych sukcesach Synerise. Sprawozdanie finansowe (zgodnie z prawem powinno być gotowe do końca marca) też dalej nie opublikowane i pewnie jak rok temu czeka do 30 czerwca czyli ostatniego możliwego terminu. Jak koledzy myślą dlaczego?

Pewnie wyniki tak dobre, że moglibyśmy oślepnąć od ich blasku i prezes nas chroni nie publikując.