Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93813
Stary 29.05.2024, 20:39
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Ja tej dobrej gry nie widziałem. Junca był do dupy w tym roku.
Miał świetny mecz ze Zniczem. To o jeden więcej niż Łasicki.

Przy okazji chyba się domyślam czemu z nim przedłużyli. Będzie naszą Legendą, obok Urygi. Będziecie wnukom o nim opowiadać.
- "Dziadku, a pamiętasz kiedy Wisła straciła najwięcej goli w historii rozgrywek?"
- "Jakby to było dziś. Już w poprzednim sezonie nasi obrońcy pokazali klasę, myśleliśmy że gorzej się nie da.
Myliliśmy się wszyscy. Pamiętam taką sytuację kiedy Uryga jak zwykle podał napastnikowi rywali (nikt wtedy jeszcze nie wiedział że jest daltonistą) i obaj z Łasickim zaczęli go gonić. Ale jak gonić! Piłka była już na środku boiska a oni jeszcze biegli!".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując