Markus napisał(a):

Junka nie w pełni sił, formy i nie do końca zdrowy po swoich kontuzjach w tym sezonie grał znacznie więcej niż nie narzekający na swoje zdrowie Łasicki.
Nie kwestionuje nieprzedłużenia kontraktu z Junką. Były ku temu powody. Nie widzę powodów, dla których nagrodę w postaci przedłużenia kontraktu dostaje jeden z najsłabszych obrońców w tym sezonie.
Uważam, że bardziej opłacalne i tańsze byłoby postawienie w jego miejsce na Ramireza lub Złocha z rezerw.
|
Ja tej dobrej gry nie widziałem. Junca był do dupy w tym roku.