Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93811
Stary 29.05.2024, 19:52
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Wszystko zależy od tego za jakie pieniądze i w jakiej roli. Potrzebujemy również środkowego obrońcy numer 4, a może nawet 5 i raczej nie wyobrażam sobie kogoś lepszego, z jakimiś ambicjami, kto chciałby odgrywać tę rolę.
Dostał podwyżkę, czym się pochwalił.
Badum ts.

Fajnie że jest jedna rzecz co do której wszyscy się zgadzamy. To co zrobił Królewski to skandal w sytuacji finansowej Wisły.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując