Kurz napisał(a):

|
Wszystko zależy od tego za jakie pieniądze i w jakiej roli. Potrzebujemy również środkowego obrońcy numer 4, a może nawet 5 i raczej nie wyobrażam sobie kogoś lepszego, z jakimiś ambicjami, kto chciałby odgrywać tę rolę.
|
Dostał podwyżkę, czym się pochwalił.
Badum ts.
Fajnie że jest jedna rzecz co do której wszyscy się zgadzamy. To co zrobił Królewski to skandal w sytuacji finansowej Wisły.