|
rok przed spadkiem pisalem - zebysmy nie tesknili za srednia pozycja w extraklasie ...... teraz obawiam sie statusu : zebysmy nie zatesknili nawet za tym pomyslem hiszpaskim, zagranicznym i druzyna walczaca o baraze .......obym sie mylil , ale nikt tutaj chyba nie zdaje sobie sprawy ze jeszcze mozemy "zatesknic" za sezonem ktory wlasnie sie skonczyl , obym nie mial rcji
|