emjot napisał(a):

|
Sobol przepchnął KKS do finału baraży o I ligę choć to Polonia była lepsza
|
Bo u nas wszyscy grają słabiej niż mogliby gdyby ktoś ich przymusił. Celowo piszę przymusił, bo perswazja już dawno nie działa. Sobol, Młyński, Starzyński i całe tabuny innych wcześniej najlepszym dowodem. Jak przymusić? Najprostszą metodą jest przykładnie ukarać tych którzy się opieprzają. Albo sprowadzać zawodników z takim mentalem jak Rodado. Żeby na boisku było 7 ambitnych i 4 leserów, a nie 2 ambitnych i 9 leserów jak bywa teraz.