Kurz napisał(a):

|
Wszystko zależy od tego za jakie pieniądze i w jakiej roli. Potrzebujemy również środkowego obrońcy numer 4, a może nawet 5 i raczej nie wyobrażam sobie kogoś lepszego, z jakimiś ambicjami, kto chciałby odgrywać tę rolę.
|
Dokładnie, jeżeli przedłużać takiemu Łasickiemu kontrakt to na takich warunkach na jakie zasługuje swoją postawą na boisku i przydatnością drużynie. Czyli moim zdaniem 30% dotychczasowego uposażenia. Wszystko co więcej uzależnić od postawy na boisku, nawet od indywidualnych meczowych statystyk. To by zresztą mogło dotyczyć wszystkich piłkarzy. Gdyby taką rewolucję przeprowadził Królewski to byłby prekursorem na skalę światową.