KOALIK napisał(a):

Jak to Jaga zatrudniła nonejma z Polski i po roku jest Mistrzem Polski.
Markusik, jak to możliwe?
|
Skład mistrzowskiej Jagiellonii:
Alomerović - Dieguez, Stojinovic, Haliti - Sacek, Romanczuk, Nene, Hansen, Naranjo - Imaz - Pululu.
Do tego w odwodzie: Caliskaner, Nguiamba
Tylu obcokrajowców, tak mało Polaków! W tym kilku jak ich określasz "sutenerów" czy "alfonsów" z Hiszpanii i jej niższych lig.
Koaliczku jak to możliwe?

Dlaczego Cię nie posłuchali i nie postawili na tańszych Polaków? Czyżby wiedzieli lepiej, co się dziś bardziej opłaca niż Ty? No jak to możliwe?
