For_FuN_ napisał(a):

|
Szulczek awansował do Ekstraklasy mając najmniejszy budżet w Iszej lidze i kopaczy tragicznych, a tu jakieś odklejone teorie na temat Rude... Gość nie ma pojęcia o tym zawodzie i więcej nie trzeba dodawać.
|
Szulczyk miał stoperów i bocznych którzy potrafili biegać a to już coś czego nasza obrona nie posiada
A po drugie tam byle osoby które potrafili wrzucić piłkę mocno i w punkt
My nie mamy żadnego z tych 2 elementów dlatego Sobczak się męczy i jest nieprzydatny tak jakby go noe było.
Konkludując kupujemy samochody nisko zawieszone wiedząc że mamy dojazd do chaty drogą szutrową.
No co może puszcza nie tak.
I wysokość budrzetu nic tu nie da
Wibrator vel padalec vel zaskroniec może i chce dobrze ale on tego nie widzi i nie rozumie.
Reszty nie chce mi się pisać