Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 29.05.2024, 16:31
Wolfy napisał(a):
O kurna. Mamy odlot miesiąca. Gratulacje.
Typowy tekst MaLK, zgodny z jego poziomem. Kompletny odlot i stek absurdów. MaLK tworzy sobie własny świat zależności, których potem broni twierdząc, że tego nie robi, pisząc za to o bece z z tych, którzy tych teorii nie kupują i mają bekę z niego.

Wolfy napisał(a):
Ja się zgadzam, ale Królewski chce żeby został i Rude i skład (w tym obrońcy). Tak się nie da...
Dokładnie tak. Dlatego Rude może odmówić Królewskiemu dalszego trenowania drużyny, jeśli ten nie zagwarantuje mu jej wzmocnienia szczególnie w obronie. Byłby samobójcą gdyby tego nie zrobił. Bez tego i w oparciu o zawodników, którzy już udowodnili, że nie mają problemu z brakiem gry na 100%, nie wkładaniem nogi i tak dalej, żaden trener nic tu nie ugra - tak jak czterech czy pięciu ostatnich. Więc może postawić warunek wymiany najbardziej dopuszczających się tego zawodników, przecież widział jak się zachowywali. Wirus słynnego jajeczka tej wiosny pokazał, że dalej ma się dobrze, a Rude w lidze kompletnie sobie z nim nie potrafił poradzić.

Jeśli ktoś myśli, że jakikolwiek inny trener poradzi sobie z owym wirusem lepiej, gdy zostanie Łasica, Uryga i spółka, a nie skończy wcześniej czy później jak Hyballa, to gratuluję optymizmu.

Największe problemy Wisły nie zawierają się w słowie Rude.
Ostatnio edytowane przez Markus : 29.05.2024 o godz. 19:58.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując