Karherop napisał(a):

|
Junca oficjalnie out. Zaczyna się sprzątanie.
|
Pozostawienie Łasickiego pokazuje, że nie ma żadnego sprzątania. Jest zwykłe cięcie niektórych kosztów, pełne kuriozalnych tłumaczeń. Ze zdrowego Łasickiego był jeszcze mniejszy pożytek niż z chorego Junki.
Za co on dostaje nagrodę w postaci nowego kontraktu?
To jest piłkarz do wymiany i pożegnania w pierwszej kolejności. słaby piłkarsko i niewiele wnoszący, przegrywający rywalizację u dwóch trenerów nawet z oldbojem Urygą, który również powinien być pożegnany najszybciej jak to tylko możliwe.
Wisła potrzebuje gruntownego przebudowania słabiutkiej obrony, a nie pozostawiania w drużynie tak bardzo odstających od jej potrzeb zawodników, którzy zawiedli zarówno w poprzednim sezonie jak i w obecnym.