|
Przedłużenie Łasickiego to dzialanie na niekorzyść klubu, on w przypadku awansu jakni jego braku nie jest w stanie nic dać tej drużynie. No ale nas przecież stać na przeplaconego grajka na ławke lub trybuny.
Jeżeli mamy mieć nowego trenera to w normalnie działającym klibie on by się wypowiedział czy chce miec takiego zawodnika czy nie.
U nas jak zwykle od dupy strony.
Malinowy król malowanych róż
|