Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93802
Stary 29.05.2024, 14:30
Przedłużenie Łasickiego to dzialanie na niekorzyść klubu, on w przypadku awansu jakni jego braku nie jest w stanie nic dać tej drużynie. No ale nas przecież stać na przeplaconego grajka na ławke lub trybuny.

Jeżeli mamy mieć nowego trenera to w normalnie działającym klibie on by się wypowiedział czy chce miec takiego zawodnika czy nie.

U nas jak zwykle od dupy strony.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując