Patryko napisał(a):

|
Wyjaśnijmy sobie jedno - kontuzja Łasickiego to jest pikuś (aczkolwiek w przypadku naszego sztabu medycznego to nigdy nie wiadomo) - operację miał podobną do Gogóła, więc nie spodziewam się, żeby to jakoś znacząco wpłynęło na jego formę w przyszłym sezonie.
|
Ależ ja się zgadzam że kontuzja nie będzie miała wpływu na jego formę. Jego forma w poprzednim sezonie oscylowała między katastrofalną na jego początku po słabą - na koniec. Przez większość czasu zresztą siedział na ławce u obu trenerów.
I my nie tylko go przedłużamy, ale dajemy sporą podwyżkę. Naprawdę, nie mam punktu zaczepienia...