wolfy napisał(a):

|
A co się stało z "nie zostawiamy swoich w potrzebie"?
|
U Łasickiego to kontuzja. U Juncy wieloletnie przewlekłe problemy z kontuzjami, uniemożliwiające mu grę w piłkę. Przed przyjściem do nas trafiło mu się okienko zdrowotne i trochę pograł, ale ogólnie kaplica.