wolfy napisał(a):

|
Manipulujesz z Jopem - jego problem to nie fakt bycia PMS tylko gościem który prowadził dwa mecze w pierwszej lidze. Niepostawienie na niego to jedna z nielicznych w pełni racjonalnych decyzji.
|
Kim za to był Rude, który wcześniej nie poprowadził żadnego meczu nawet w polskiej I lidze?
Prowadził tylko drużynę w lidze kostarykańskiej i w III lidze hiszpańskiej
W czym był lepszy od przykładowego Jopa?
Na ile więc racjonalne było postawienie na Rude?