Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93794
Stary 29.05.2024, 11:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A co się stało z "nie zostawiamy swoich w potrzebie"?
Wolfy, wydaje mi się, że z Łasickim sytuacja mogła wyglądać trochę inaczej. Tzn. on był już po rozmowach, warunki były dogadane i wtedy przytrafiła się kontuzja. Z Juncą prawdopodobnie od początku nie było rozmów o przedłużeniu kontraktu.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że Łasicki jest nam potrzebny jak łysemu grzebień (no dobra, nawet mniej, bo łysy może na grzebieniu np. melodyjki wygrywać).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując