wolfy napisał(a):

Hipokryzja aż bije po oczach. No ale wszystko będzie OK bo krakowscy dzuennikarze odwrócą na chwilę wzrok.
Przy czym stanowisko mam takie same jak większość (co rzadkie) - Łasickiego TEŻ nie powinni przedłużać, bez żałosnych tekstów o "swoich". Umówmy się że można chłopowi pomóc, zapewnić pomoc medyczną, rehabilitację etc. BEZ podpisywania drogiego kontraktu z bezużytecznym już przed kontuzją piłkarzem.
|
Zgadzam się w 100% . Można nawet takiemu piłkarzowi zapewnić treningi w dojściu do formy po kontuzji bez oferowania kontraktu.Oczywiście jeśli sam poprosi o taka pomoc