Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93785
Stary 29.05.2024, 10:18
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jestem zaskoczony. Wisła pozostawiła chłopa na lodzie.
Szkoda, że przy Łasickim nie postąpiono podobnie...Bezwartościowy grajek za 50 tysięcy miesięcznie.
Wzięła chłopa z kontuzją, to oddaje z kontuzją. Bilans w przyrodzie się musi zgadzać.
Odpowiedz cytując