sandomingo napisał(a):

Jestem zaskoczony. Wisła pozostawiła chłopa na lodzie.
Szkoda, że przy Łasickim nie postąpiono podobnie...Bezwartościowy grajek za 50 tysięcy miesięcznie.
|
Wzięła chłopa z kontuzją, to oddaje z kontuzją. Bilans w przyrodzie się musi zgadzać.