Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93784
Stary 29.05.2024, 10:16
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jestem zaskoczony. Wisła pozostawiła chłopa na lodzie.
Szkoda, że przy Łasickim nie postąpiono podobnie...Bezwartościowy grajek za 50 tysięcy miesięcznie.
Hipokryzja aż bije po oczach. No ale wszystko będzie OK bo krakowscy dzuennikarze odwrócą na chwilę wzrok.

Przy czym stanowisko mam takie same jak większość (co rzadkie) - Łasickiego TEŻ nie powinni przedłużać, bez żałosnych tekstów o "swoich". Umówmy się że można chłopowi pomóc, zapewnić pomoc medyczną, rehabilitację etc. BEZ podpisywania drogiego kontraktu z bezużytecznym już przed kontuzją piłkarzem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując