sandomingo napisał(a):

Jestem zaskoczony. Wisła pozostawiła chłopa na lodzie.
Szkoda, że przy Łasickim nie postąpiono podobnie...Bezwartościowy grajek za 50 tysięcy miesięcznie.
|
Hipokryzja aż bije po oczach. No ale wszystko będzie OK bo krakowscy dzuennikarze odwrócą na chwilę wzrok.
Przy czym stanowisko mam takie same jak większość (co rzadkie) - Łasickiego TEŻ nie powinni przedłużać, bez żałosnych tekstów o "swoich". Umówmy się że można chłopowi pomóc, zapewnić pomoc medyczną, rehabilitację etc. BEZ podpisywania drogiego kontraktu z bezużytecznym już przed kontuzją piłkarzem.