|
Senior Member
Online
|
#328

29.05.2024, 10:13
|
Karherop napisał(a): 
Tak, wygranie PP to zasługa trenera, a zawalenie ligi to wina zawodników.
Nie mamy kadry na awans, ale mamy za to trenera na wygranie PP pokonując trzech ekstraklasowiczow.
Na jesień pewnie zaliczymy wp*****l od Pogoni Siedlec ale przynajmniej wywalczymy awans po II rundy el LE. Fuck yeah.
|
od Kotwicy także
i ŁKSu, Ruchu, Warty
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|