Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23882
Stary 29.05.2024, 07:55
masada napisał(a):Wyświetl post
Sobczaka to akurat jako jednego z pierwszych bym pogonił. Dla mnie to jest symbol tego gówna, które kopacze odwalili na koniec. Środkowy napastnik w decydującym momencie sezonu bez bramki i asysty od marca to jest kompromitacja, a zestawione z tym, że się wozi, jak by go miała Barcelona zaraz kupić jest szczególnie irytujące.
No tak, tyle że on został po Sosnowcu odstawiony.. Słusznie czy nie, to wybory Rude się i tak kompletnie nie bronią.

Z Lechią 11 minut, z Gieksa 0, z TBB 45.

Cała ofensywa jest skompromitowana. Patrzmy na statystki za wiosnę (sama liga). Przecież to jest niemożliwe żeby wszyscy jak jeden mąż zjechali z poziomem. Zawodnicy zostali kompletnie źle przygotowani.

Sobczak:2+1
Baena 0+0
Villar 0+0
Goku 2+0
Duda 0+2
Alfaro 1+2
Bregu 1+0
Rodado 10+0

15 spotkań... A Rodado i tak opuścił 2 z powodu kontuzji
Odpowiedz cytując