masada napisał(a):

|
Sobczaka to akurat jako jednego z pierwszych bym pogonił. Dla mnie to jest symbol tego gówna, które kopacze odwalili na koniec. Środkowy napastnik w decydującym momencie sezonu bez bramki i asysty od marca to jest kompromitacja, a zestawione z tym, że się wozi, jak by go miała Barcelona zaraz kupić jest szczególnie irytujące.
|
No tak, tyle że on został po Sosnowcu odstawiony.. Słusznie czy nie, to wybory Rude się i tak kompletnie nie bronią.
Z Lechią 11 minut, z Gieksa 0, z TBB 45.
Cała ofensywa jest skompromitowana. Patrzmy na statystki za wiosnę (sama liga). Przecież to jest niemożliwe żeby wszyscy jak jeden mąż zjechali z poziomem. Zawodnicy zostali kompletnie źle przygotowani.
Sobczak:2+1
Baena 0+0
Villar 0+0
Goku 2+0
Duda 0+2
Alfaro 1+2
Bregu 1+0
Rodado 10+0
15 spotkań... A Rodado i tak opuścił 2 z powodu kontuzji