Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4148
Stary 29.05.2024, 07:19
wolfy napisał(a):
Akurat to że trener chce wzmocnień tylko dobrze o nim świadczy. Królewski przedłużał z Łasickim i Talarem bo to tak fajnie na twitterku wyglądało, szkoda że obaj są bezużyteczni...
Tylko kretyn uwierzy w awans tą zbieraniną, zwłaszcza w obronie.

Nie zrozumiałeś, więc ci wytłumaczę. Kabaretowe nie jest to, że trener chce wzmocnień, tylko to, że trener, który końcówką sezonu się skompromitował i nie zrealizował najważniejszego a realnego celu jest proszony przez klub o to, żeby został. A on kręci nosem i stawia warunki.
Odpowiedz cytując