wolfy napisał(a):
Akurat to że trener chce wzmocnień tylko dobrze o nim świadczy. Królewski przedłużał z Łasickim i Talarem bo to tak fajnie na twitterku wyglądało, szkoda że obaj są bezużyteczni...
Tylko kretyn uwierzy w awans tą zbieraniną, zwłaszcza w obronie.
|
Nie zrozumiałeś, więc ci wytłumaczę. Kabaretowe nie jest to, że trener chce wzmocnień, tylko to, że trener, który końcówką sezonu się skompromitował i nie zrealizował najważniejszego a realnego celu jest proszony przez klub o to, żeby został. A on kręci nosem i stawia warunki.