Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4146
Stary 28.05.2024, 23:51
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Katastrofa czy standardowe działanie?

Zresztą pomyślmy. Czy klub mógł rozmawiać?

Jak się właśnie okazało dyr Kiko już przed finałem PP wiedział, że odchodzi więc miał zapewne wywalone. Poza tym on tylko po hiszpańsku więc się do rozmów z nie Hiszpanami nie nadaje.

Poza nim, jeśli czagoś nie przeoczyłem, w dziale sportowym jest skaut Brożek i prawnik od kontraktów, który jeden dzień w tygodniu pracuje u nas a trzy dni w Rakowie. No nie sądze aby to były osoby rozmawiające z trenerami.

A więc zostaje sam prezes, który jeszcze między Lechią a Katowicami wypisywał, że trener Rude będzie tak długo jak on sam. Nie jest to oczywiście wzór prawdomówności, ale o taki gruby numer go nie podejrzewam. Kilka dni po Katowicach był w szoku. Niezbyt wiele na te rozmowy zostaje. Ja bym na to więcej jak 5 zł nie postawił.

Zresztą we wsiach pod Gorlicami mówią, że prezes trenera poprosił o kolejny rok służby w sprawie Wielkiej Cyfrowej Wisły. Kłopot, że trener poprosił o wzmocnienia bynajmniej nie cyfrowe na które prezesa nie stać. Panowie dali sobie czas do przyszłego tygodnia na negocjacje (co potwierdzają już powoli przecieki prasowe i „oświadczenia” pani rzecznik)

Także trzymajcie kciuki. Prezes walczy!

Kolego leszekpw - to jest ten moment kiedy trzeba zacząć zbierać podpisy pod kolejnym listem poparcia. Koledzy Markus, Drozd, wolfy czy pepe72 pomogą. Nie będziesz w tym sam!

Kabaret jakich w świecie mało. Niby na pogrzebie nie wolno się śmiać, ale jakoś nie potrafię się powstrzymać.
Akurat to że trener chce wzmocnień tylko dobrze o nim świadczy. Królewski przedłużał z Łasickim i Talarem bo to tak fajnie na twitterku wyglądało, szkoda że obaj są bezużyteczni...
Tylko kretyn uwierzy w awans tą zbieraniną, zwłaszcza w obronie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując