20 maja spadamy z Ekstraklasy, komunikat klubu
https://www.wislaportal.pl/News,4091..._z_Ekstraklasy
26 maja brak awansu, komunikat klubu
https://www.wislaportal.pl/News.html...nczeniu_sezonu
JK jedzie na sprawdzonym już patencie, na spokojnie dajmy sobie czas, podeślijmy tylko jakiś komunikat
