Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline
#
4138
28.05.2024, 22:28
Będzie jak zawsze, czekają z rozmowami, będą .......ić 2 tygodnie o ixg, o tym, że jednak mieliśmy pecha i było prawie wszystko dobrze, po czym pożegnamy się z trenerem, a na rynku nie zostanie nikt sensowny i przyjdzie znowu jakiś amator.
Manhunt.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt.
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt.