Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 28.05.2024, 21:36
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Poprzedniej wiosny pisałem, że dopóki finansuje tę zabawę, to jest jego cyrk i jego małpy. I jego odpowiedzialność. Problem polega na tym, że teraz jesteśmy już na etapie, na którym to już jest zabawa do której dokłada się już multum osób, na dodatek w większości na kredyt, który ktoś kiedyś będzie musiał spłacić.
Problem w tym że Łasicki napisze"szacunek dla prezesa" i już Królewskiemu w to graj, a że za ten "szacunek" płacą inni to już Królewski ma w d.....

Teraz jest czas rozliczeń zobaczymy jak się skończy. Plany 3 letnie to jakiś kabaret.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując