MaLk napisał(a):

|
Poprzedniej wiosny pisałem, że dopóki finansuje tę zabawę, to jest jego cyrk i jego małpy. I jego odpowiedzialność. Problem polega na tym, że teraz jesteśmy już na etapie, na którym to już jest zabawa do której dokłada się już multum osób, na dodatek w większości na kredyt, który ktoś kiedyś będzie musiał spłacić.
|
Problem w tym że Łasicki napisze"szacunek dla prezesa" i już Królewskiemu w to graj, a że za ten "szacunek" płacą inni to już Królewski ma w d.....
Teraz jest czas rozliczeń zobaczymy jak się skończy. Plany 3 letnie to jakiś kabaret.