Witalis napisał(a):

|
Nie hejtuj Urygi. Nie idzie mu, ale przecież nie celowo.
|
Taaa pogłaskać ich...
Przecież żaden nie kopie się po głowie celowo. Oni wszyscy piekielnie ciężko pracują na treningach. To nie ich wina że w meczach tego nie widać. Przepraszam w niektórych widać, ale to może z 15% rozgrywanych meczów.