Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28947
Stary 28.05.2024, 21:30
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Nie hejtuj Urygi. Nie idzie mu, ale przecież nie celowo.
Taaa pogłaskać ich...

Przecież żaden nie kopie się po głowie celowo. Oni wszyscy piekielnie ciężko pracują na treningach. To nie ich wina że w meczach tego nie widać. Przepraszam w niektórych widać, ale to może z 15% rozgrywanych meczów.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując