Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.05.2024, 21:00
Patryko napisał(a):Wyświetl post
49 chłopa na kontraktach, z czego 20 z nich zarabia jakieś głodowe pieniądze na juniorskich kontraktach. Ktoś w tych rezerwach musi grać, już nie przesadzajcie.
Cała CLJ U19 będzie trzeba gdzieś upchnąć, to wychodzi nawet i pod 70 chłopa. Dodatkowo kilku z rocznika U17 będzie trzeba skusić wizja gry w rezerwach, jeśli CLJ19 wypadnie z ligi centralnej.

Ciekawe czy ktokolwiek będzie miał nad tym panowanie ilu z tych chłopaków zatrzymać (Filipek, Jop?). Przydałoby się uniknąć kilku wpadek jak to miało ostatnio miejsce i odpuszczenie lekką ręką niepozornych chlopakow (Warczak, Feliks).
Odpowiedz cytując