Patryko napisał(a):

|
49 chłopa na kontraktach, z czego 20 z nich zarabia jakieś głodowe pieniądze na juniorskich kontraktach. Ktoś w tych rezerwach musi grać, już nie przesadzajcie.
|
Cała CLJ U19 będzie trzeba gdzieś upchnąć, to wychodzi nawet i pod 70 chłopa. Dodatkowo kilku z rocznika U17 będzie trzeba skusić wizja gry w rezerwach, jeśli CLJ19 wypadnie z ligi centralnej.
Ciekawe czy ktokolwiek będzie miał nad tym panowanie ilu z tych chłopaków zatrzymać (Filipek, Jop?). Przydałoby się uniknąć kilku wpadek jak to miało ostatnio miejsce i odpuszczenie lekką ręką niepozornych chlopakow (Warczak, Feliks).