Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4132
Stary 28.05.2024, 19:51
Ojej, co to sie stalo? Status Socios pozwolil wystosowac takie pismo? Na prawde? Dalo sie? Wczesniej sie nie dalo? Trzeba bylo serek ze mna glupie polemiki prowadzic na forum i robic z siebie kretyna? Jak widac dalo sie. Lepiej pozno niz wcale, ale szkoda, ze tak pozno. Moze gdybyscie wczesniej tego typu stanowiska zajmowali to dzis bylibysmy w ekstraklasie. Ale woleliscie byc bezjajeczni jak cala Wisla.



Mam nadzieje, ze bedziecie o tym stanowisku przypominac i pamietac kiedy znowu krolewski wyciagnie lape po kibicow pieniadze.
Odpowiedz cytując