Decyzja może być podjęta ale w kwestii zwolnienia/pozostania Rude, co nie oznacza, że rozmowy były z innymi i że już jest decyzja co (kto) dalej.
Cytat:
|
ALE, że decyzje podejmuje Królewski to obawiam się, albo pozostawienia na stanowisku Alberta 1.27 Rude, albo będziemy znowu eksperymentować czyli Jop.
|
Chichotem jest to, że jak była kasa i skład dobry i wtedy brakowało jedynie trenera żeby to ogarnął, to teraz jak w końcu by był jakiś trener ok to Wisła jest najbiedniejsza i bedzie miala najmniej kasy na pensje, wzmocnienia itd. Takze rychło w czas z tym zatrudnianiem kogoś ogarniętego. Koniec końców jeszcze wyjdzie tak, ze wyniki się nie poprawią bo będzie trener miał do dyspozycji 15 Omranich.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.