Nehiar napisał(a):

https://x.com/jarokrolewski/status/1795510155552923888
Czyli jeśli wierzyć Królewskiemu, decyzja co do trenera została podjęta. Jest to bardzo szybko, więc zakładam dwa scenariusze :
1. Rudy zostaje.
2. Rudy wypad, bieremy Jopa.
No chyba, że dogadał się bardzo szybko z kimś (Misiura?)
|
Rozsądnym byłoby wzięcie trenera który zrobił już wynik w postaci awansu do esktraklasy i miał w przeszłości udaną próbę zbudowania drużyny no i powiedzmy ze pasowałby stylem gry do części składu jaki mamy. Moim Top 2 są Szulczek i Moskal.
ALE, że decyzje podejmuje Królewski to obawiam się, albo pozostawienia na stanowisku Alberta 1.27 Rude, albo będziemy znowu eksperymentować czyli Jop.