|
Ja mam plan trzy krokowy.
Krok 1. Wywalić odpowiedzialnych za upokorzenie w lidze JK (z posady prezesa) Kiko, Rude. A także kogo się da ze składu. Wszyscy mają skażony mental i trzeba cudu, żeby to zmienić. Dla zasady, bez zbędnych analiz czytania raportów, oglądania się na puchary itd.
Krok 2. Zatrudnić znającego się na rzeczy prezesa i dać mu działać. W pierwszej kolejności wietrzenie pokoi i gabinetów. Z tych ludzi co tam pracują i tak już nie będzie pożytku. Zatrudnić fachowego dyrektora sportowego i dać mu budować cały dział sportowy, dział szkoleniowy, skład itd.
Krok 3. Wystawić Wisłę na sprzedaż. Ten skład właścicielski już pokazał co potrafi. Do czasu zalezienia kupca dać pracować mądrzejszym wg punktu 2.
Działać trzeba szybko, ale nie pochopnie. Nie miesiące a góra tygodnie.
A i krok 0. Zaprzestać pitolenia na twiterze, w tym pitolenia o wprowadzaniu AI.
Nie ma za co panie prezesie. Ja ten plan to miedzy zupa a drugim wymyśliłem. Na bank zadziała.
|