Wyświetl pojedynczy post
Curvaldinho
Junior Member
 
Od: 05.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23878
Stary 28.05.2024, 18:25
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Zostać może 3/4 kadry bo potencjał mają. Do wy.......enia jest atencyjny prezes który jest zakałą tego klubu i stworzył wielki cyrk z Wisły Kraków sprawiając że czy to trenerzy czy pilkarze osiągają wyniki na 50-70 procent swoich możliwości.

Możemy wymienić Piotrusia Starzyńskiego na Ronaldo a za pół roku pisać że Ronaldo to jebany parodysta i nic Wiśle nie daje. Później Ronaldo pójdzie do Łęcznej i zrobi tam baraże, zaliczy jakieś asysty i bramki z Mlynskim.

Także przede wszystkim Zaskroniec won bo nigdy nie będzie z nim normalnie. Nadchodzi hard reset w postaci AI a to oznacza kolejne kłopoty. Także ten ułomny człowiek będzie dalej po swojemu rozwalal klub
+1
Młyński ze Starzyńskim może nie są jakimiś kluczowymi postaciami Łęcznej, ale coś tam grali...
Ja bym na ten sezon podziękował wszystkim, którym kończy się kontrakt i może jedynie przedłużył Sobczaka, choć też nie za miliony monet i skupiłbym się na przygotowaniu fizycznym, dlaczego te chłopaki nie mają np. szybkości, którą wykazywali wcześniej lub w innych klubach?
Odpowiedz cytując