|
Tutaj nie trener jest problemem i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Tu jest problem z głowami naszych gwiazdeczek. Bo poza ułomnością piłkarską niektórych, do kompromitacji doprowadziła ułomność mentalna większości. Rude po Głogowie przyjął naiwne założenie, że pogadankami, tłumaczeniem coś uzyska. Nic nie uzyskał. Teraz albo pogoni większość składu i będzie nowych, mniej zblazowanych, próbował natchnąć dalszymi tłumaczeniami, albo adios Alberto. Bo z tym samym składem leserów nic nie ugra, jest zbyt miętki.
|