Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28935
Stary 28.05.2024, 16:27
Przypomne tylko...

Lata temu kiedy podniecaliście się "Wiślakiem" .. tylko ja nie chciałem tego chłopa u nas. Przypomnę jak rzucaliście się o moim pisaniu "kompleksiarz"

Nie pamiętacie? Stary dziad czy azor... Czerepach też.


https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=12076


edit: literówka
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 28.05.2024 o godz. 18:01.

Odpowiedz cytując