Przypomne tylko...
Lata temu kiedy podniecaliście się "Wiślakiem" .. tylko ja nie chciałem tego chłopa u nas. Przypomnę jak rzucaliście się o moim pisaniu "kompleksiarz"
Nie pamiętacie? Stary dziad czy azor... Czerepach też.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=12076
edit: literówka