Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.05.2024, 16:17
https://twitter.com/jarokrolewski/st...64798173294663

Prędzej chyba da się nauczyć psa prowadzić samochód niż Jarosława zarządzania klubem piłkarskim...

Przecież Albercik najdalej w grudniu będzie i tak wydupcony z klubu, tylko, że w przeciwieństwie do sobola, powodem będzie nie chęć utrzymania kontaktu z czołówką, a rozpaczliwa walka o utrzymanie. Dosłownie każdy wie jak to się skończy, każdy kibic Wisły, każdy dziennikarz piłkarski, osoba ze środowiska, niedzielny widz ekstraklasy, nawet moja mama która jedyne mecze jakie ogląda to repry raz na 2 lata podczas turnieju... Wszyscy, oprócz jaśnie panującego Jarosława...
Odpowiedz cytując