Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.05.2024, 15:54
Boniek pięknie podsumował ten hiszpański cyrk i Zaskrońca.

https://www.google.com/amp/s/www.spo...ie-w-jezyk.amp

Cytat:
Wydaje mi się, że gdyby prezes nie kierowałby się sztuczną inteligencją i zostawiłby Mariusza Jopa, to wtedy Wisła grałaby w barażach, albo była już w ekstraklasie. To takie moje święte przekonanie. Dziewięciu czy dziesięciu Hiszpanów, dyrektor sportowy Hiszpan, trener Hiszpan itd. to nie może funkcjonować. I to nigdy nie będzie funkcjonowało. To są piłkarze, którzy wywodzą się z innej kultury, grają inaczej w piłkę.
Od miesięcy krytykowałem ten hiszpański burdel.

Wyszło na moje, czyż nie?

Tylko Wisła jest trzeci sezon w pierwszej lidze po dwóch sezonach burdelu hiszpańskiego.
Odpowiedz cytując