Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.05.2024, 15:47
Nie będę nawet wchodził w dyskusję o Puszczy, bo jest kretyńska. Poprzestanę na tym że mamy aktualnie w kadrze 0 pasujących do niej zawodników, a sporo piłkarzy ma jednak kontrakty i ich nie rozwiąże.

AS ma sporo racji w tym że założenie że Sobolewski powtórzy poprzedni sezon ze znacznie gorszym materiale ludzkim to była głupota. Nie mieliśmy w składzie nikogo kto byłby choć zbliżony umiejętnościami albo stylem gry do Fernandeza, Muli, Igbekeme. Proponuję porównać liczbę karnych (wynikających z umiejętności indywidualnych Fernandeza), strzałów z dystansu i celnych wrzutek. Jedynym zawodnikiem który umie dośrodkować jest Junca, niestety nie ma już zdrowia do piłki. Pisałem o tym od początku sezonu.
Ponieważ nie było pieniędzy na wymianę połowy składu, w przerwie postawiono na jeszcze więcej tego samego. Zamiast masakrowania wrzutkami rywale zaczęli tym razem ścigać się z naszymi (z braku lepszego określenia) "obrońcami". Sytuacji stwarzaliśmy o wiele więcej, ale skuteczność była tragiczna.

Niestety, w ramach robienia sobie popularki przedłużamy kontrakty z leszczami jak Łasicki który jest niski, wolny i słaby fizycznie, ale za to nie umie się ustawiać do wrzutek. Nie rokuje to dobrze. Są tacy którzy wierzą że jest gdzieś tam odpowiedni trener który uwypukli zalety miernot i ukryje ich oczywiste wady. Ja pozostanę sceptyczny.

Ale Puchar Polski super że zdobyliśmy.

P.S. Dla tych którzy nie wiedzą czemu wcześniej mieliśmy więcej karnych - obecnych frajerów nie trzeba faulować. Raz że zaraz sami stracą piłkę, dwa - nawet jeśli nie to i tak nie strzelą. Wystarczy pilnować Rodado.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.05.2024 o godz. 16:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując