stary dziad napisał(a):

To jest bezsporne.
Gieksa awansowała z budżetem na poziomie 8-9 mln.
|
Tylko tyle to oni dostali z kasy miasta. Bądźmy poważni z tymi budżetami.
https://www.eska.pl/slaskie/miliony-...nf8z-6zEX.html
Rok temu dostali 10.5 mln od miasta, w tym dostaną ok 12.5. a gdzie inne wpływy