Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 28.05.2024, 13:51
emjot napisał(a):Wyświetl post
Szywacza już dawno tam nie powinno być, bo ma 22 lata a kopie się po czole w IV lidze
nie wiem kto tam cokolwiek sobą prezentuje na poziom minimum II ligowy: Tokarczyk? Wiśniewski? Złoch? Baniowski?
no bo przecież nie te dwa hiszpańskie wynalazki od Kiko bezwyniko zwłaszcza, że jeden to synek

ps. z tego co widziałem to ten Hiszpan co odszedł do Ameryki (nie pamiętam nazwiska) był nawet całkiem całkiem
Szywacz miał iść do Hutnika, ale chyba liczył że go Rude weźmie na trening i wróci do 1 drużyny. On spokojnie ogarnalby w 2 lidze, tak jak ogarniał w Garbarni 2 lata temu. Teraz może zostanie ja 3 ligę, bo kogos tam trzeba zostawić. A że to nie ujma tam grać to pokazał Goralski czy Moulin.

Pozostali pewnie w części by się sprawdzili w 2 lidze, pod warunkiem że trafiłoby do odpowiedniej drużyny. Na kolejny sezon wypada aby paru lepszych u nas zostało, bo 3 liga to jednak wymaga już jakiegoś poziomu sportowego do utrzymania.
Odpowiedz cytując