emjot napisał(a):

Szywacza już dawno tam nie powinno być, bo ma 22 lata a kopie się po czole w IV lidze
nie wiem kto tam cokolwiek sobą prezentuje na poziom minimum II ligowy: Tokarczyk? Wiśniewski? Złoch? Baniowski?
no bo przecież nie te dwa hiszpańskie wynalazki od Kiko bezwyniko zwłaszcza, że jeden to synek
ps. z tego co widziałem to ten Hiszpan co odszedł do Ameryki (nie pamiętam nazwiska) był nawet całkiem całkiem
|
Szywacz miał iść do Hutnika, ale chyba liczył że go Rude weźmie na trening i wróci do 1 drużyny. On spokojnie ogarnalby w 2 lidze, tak jak ogarniał w Garbarni 2 lata temu. Teraz może zostanie ja 3 ligę, bo kogos tam trzeba zostawić. A że to nie ujma tam grać to pokazał Goralski czy Moulin.
Pozostali pewnie w części by się sprawdzili w 2 lidze, pod warunkiem że trafiłoby do odpowiedniej drużyny. Na kolejny sezon wypada aby paru lepszych u nas zostało, bo 3 liga to jednak wymaga już jakiegoś poziomu sportowego do utrzymania.