Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.05.2024, 12:55
Nie rozumiem całego założenia, że po tak dobrym sezonie gdzie przecież wszystko było zrobione idealnie, wlcznie z transferem okazją Omranim (tania okazja a moglo cos z tego byc), ktory został wyjebany dycsyplinarnie przez trenera więc tym lepiej bo za małą kasę trener zbudował sobie autorytet.
I co, teraz nagle chcemy tę maszynę rozwalić i budować od nowa? Po co? Przecież trener zostanie dopóki Królewski tu rządzi. To co my chcemy w takim razie zmieniać?
Przecież wszystko było i jest robione dobrze, jesteśmy klubem przyszłości, nowoczesnym klubem, jesteśmy na etapie wdrażania AI do Wisly, a później do klubów z całego świata i na tym będziemy zarabiać. Mamy kadrę budowaną 2 lata. W przyszłym sezonie gramy na 5 frontach. Ten sezon to najwiekszy sukces od kilkunastu lat i zdobycie PP.

Co ten szaleniec Krolewski chce zmieniac?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując