sandomingo napisał(a):

Raton, Letkiewicz
Krzyżanowski, Szot, Łasicki, Uryga, Colley, Skrobański, Jaroch też pewnie dogadany
Sapała, Carbo, Kutwa, Gogół, Duda, Fazlagic, Baena, Alfaro, Starzyński, Młyński, Gogół, Olejarka, Szywacz, Goku.
23 chłopa z ważnymi kontraktami nie licząc Rodado, który odejdzie.
Mieszanka rutyny z młodością.
A skoro prezes Królewski okazał miłosierdzie podpisując kontrakt z Łasickim przy szpitalnym łóżku to pewnie można dodać do tego grupy Talara a może i Juncę (też kontuzjowany na polu meczowym).
Jest kim grać!
(wpis ironiczny)
|
49 na kontraktach mamy tym momencie (zapomniałem o wypożyczonych do Stali Stalowa Wola Ziarce i Chełmeckim i wypożyczonym do Hutnika Chmielu)
oczywiście część z nich zniknie (te wszystkie Bregu, Omarani, Czikczany itp.) ale to Bizancjum jest
więc straszyć swoją publikę będzie kim
