Karherop napisał(a):

|
To jeszcze 20 piłkarzy i można grać.
|
Raton, Letkiewicz
Krzyżanowski, Szot, Łasicki, Uryga, Colley, Skrobański, Jaroch też pewnie dogadany
Sapała, Carbo, Kutwa, Gogół, Duda, Fazlagic, Baena, Alfaro, Starzyński, Młyński, Gogół, Olejarka, Szywacz, Goku.
23 chłopa z ważnymi kontraktami nie licząc Rodado, który odejdzie.
Mieszanka rutyny z młodością.
A skoro prezes Królewski okazał miłosierdzie podpisując kontrakt z Łasickim przy szpitalnym łóżku to pewnie można dodać do tego grupy Talara a może i Juncę (też kontuzjowany na polu meczowym).
Jest kim grać!
(wpis ironiczny)