|
Policzyłem ilu kopaczy jest w I zespole
to jest kurna jakieś Bizancjum bo w tym momencie mamy na kontraktach 49 grajków
49 KOPACZY
to jest jakiś marny żart
edit: dodałem trzech kolejnych: wypożyczony do Hutnika Chmiel i wypożyczeni do Stali St. Wola Ziarko i Chełmecki
Ostatnio edytowane przez emjot : 28.05.2024 o godz. 13:04.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|