Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2029
Stary 28.05.2024, 12:01
Przecież nawet tak wyszydzany Smuda, z 13 piłkarzami na krzyż
potrafił ustawić grę obronna. Sezon 13/14 , byliśmy 5 defensywa ligi . Jesienią w 11 spotkaniach straciliśmy 2 bramki u siebie. Dzisiaj więcej tracimy w 45 min w jednym meczu.

Mieliśmy wtedy mniejszy potencjał na tle esa, niż obecnie ma tle 1 ligi. Węższa kadrę, więcej spotkań do rozegrania.

I wmawiajmy sobie dalej ze wymagamy od Rude cudów bo ma kiepskich piłkarzy.

Albo masz wyniki, albo masz wymówki. Rude ma tylko wymówki.
Odpowiedz cytując