|
Przecież nawet tak wyszydzany Smuda, z 13 piłkarzami na krzyż
potrafił ustawić grę obronna. Sezon 13/14 , byliśmy 5 defensywa ligi . Jesienią w 11 spotkaniach straciliśmy 2 bramki u siebie. Dzisiaj więcej tracimy w 45 min w jednym meczu.
Mieliśmy wtedy mniejszy potencjał na tle esa, niż obecnie ma tle 1 ligi. Węższa kadrę, więcej spotkań do rozegrania.
I wmawiajmy sobie dalej ze wymagamy od Rude cudów bo ma kiepskich piłkarzy.
Albo masz wyniki, albo masz wymówki. Rude ma tylko wymówki.
|