Witalis napisał(a):


Tak to widzę, Panowie. Jest 5G, są dane, jest plan, jest Hiszpania.
Vamos.
|
no wiesz
to raczej Katalonia, a oni mają swoje zdanie co do tego czy są Hiszpanią

zupełnie przeciwne do tego co sądzi o nich reszta kraju, a zwłaszcza Partido Popular, Vox i Kastylia
