krysztal napisał(a):

Martwi w ogóle sama nazwa."Plan Trzyletni"... ? Jakaś tak z dupy,nie przystająca do prezesa światowca i nowoczesnego klubu.
"Three-year Strategy" albo "Strategy&Future" to brzmi bardziej dumnie i nowocześnie
|
w sytuacji gdy weryfikacja świetlanej wizji następuje praktycznie co tydzień, to trzeba inwestorów, akcjonariuszy i klientów - pardon, kibiców - przekonywać jak najczęściej, że to długi proces i ją odraczać
