stary dziad napisał(a):

Niestety ale pan Albert się nie sprawdził.
Najlepsze porównanie- Znicz i Wisła zdobyły w rundzie wiosennej 19 pkt.
Z tym, że Znicz ma budżet 2 mln a my 12-14 razy większy.
Wniosek-brać trenera ze Znicza!!!!
|
Albo zacząć w końcu racjonalnie wydawać pieniądze.