Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2024
Stary 28.05.2024, 08:00
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście jakiś geniusz w klubie dał Urydze 5 lat kontraktu i jeszcze będziemy musieli się z nim męczyć przez następne 2 lata, problem z obroną jest też taki, że nie mamy prawdziwego defensywnego pomocnika, który mógłby wspierać obrońców. O reszcie nie ma co gadać bo to kompromitacja Królewskiego, kolejny sezon polegamy na starych hiszpanach, na których nic nie zarobimy i wspaniale, że Jarek da obronie troche stabilizacji, bo Łasicki jak wróci z kontuzji to na bank będzie w super formie(jak w tym sezonie)
Przy naszym stylu gry to nie może być koleś, który skupia się tylko na destrukcji, ale potrafi także kreować. No i nie rozwiąże wszystkich problemów w defensywie, jak nie zrobił tego Poletanović w czasach przed spadkiem, mimo iż jego zatrudnienie było krokiem w dobrym kierunku. Z prostego powodu. Nie może być w wielu miejscach na raz, a w Wiśle poza problemami ze wsparciem środka ciągle są dwie autostrady pod naszą bramkę na skrzydłach, choć może nie czteropasmowe, jak z Yebo.
Odpowiedz cytując